займ на карту онлайн потребительский кредит

Këngëtarja Rita Ora vjen në Kosovë për 17 shkurt

11 Janar, 2018 - 8:07 pm

Kosova edhe disa ditë mbushë një dekadë nga shpallja e pavarësisë së saj.

Në dhjetëvjetorin e shënimit të kësaj dite, më 17 shkurt 2018, e pranishme do të jetë edhe ylli i Kosovës me famë botërore, Rita Ora.

Këngëtarja Rita Ora vjen në Kosovë me 17 shkurt. Kështu thonë disa burime të KultPlus – gazetës online për art dhe kulturë.

Rita Ora vite më parë pati ardhur në Kosovë ekskluzivisht për të realizuar një videoklip, ku kishte shpalosur edhe simbole të shtetit më të ri dhe prejardhjes së saj. / KultPlus.com

Të ngjajshme