Kjo është këngëtarja që do e hapë “American Music Awards”

2 Tetor, 2018 - 7:30 pm

Taylor Swift u dha fansave një arsye tjetër për të ndjekur çmimet e vitit 2018 të American Music Awards.

Në një video që u transmetua në Good Morning America të martën e cila më pas u nda në mediat sociale, Swift njoftoi se do të bëjë një paraqitje të veçantë gjatë ceremonisë vjetore. “Mirëmëngjesi, Amerika. Jam unë Taylor” filloi këngëtarja. “Dëshiroja vetëm të them se do të hap çmimet e muzikës amerikane me një performancë. Pra, doja të …”

Para se ajo të mund të përfundonte fjalinë e saj, macja e Taylor, Meredith, filloi të largohej.

“Mos u shqetësoni shumë për këtë,” tha Swift. “O Zot.”

Në Good Morning America, Michael Strahan tha me shaka, “Duket sikur për macen nuk ka rëndësi interpretimi i Taylor Swift në American Music Awards, por natyrisht, për ne është shumë emocionuese”. Swift është nominuar në katër kategori këtë vit: Artist of the Year, Favorite Pop/Rock Female Artist, Favorite Pop/Rock Album (Reputation) dhe Tour of the Year (Reputation Stadium Tour)./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme