займ на карту онлайн потребительский кредит

Koncerti i Tunës rikthen Armend Rexhepagiqin në skenë (VIDEO)

8 Mars, 2019 - 10:49 pm

Këngëtarja e njohur,  Altuna Sejdiu sonte po promovon albumin e saj “Fortuna”, dhe pranë vetës ka mbledhur edhe disa artistë të njohur.

Albumi përmban 7 këngë ndërsa dy prej tyre janë bashkëpunime,  njëri me artsitin e mirënjohur, Armend Rexhepagiqi,  i cili me këtë projekt po rikthehet në skenë pas më shumë se një dekadë, kurse bashkëpunimi tjetër është me këngëtarin Yll Limani.

Të pranishëm në këtë koncert janë shumë fytyra publike, e një ndër të ftuarat është edhe ish- missi Agnesa Vuthaj. Ajo në Instagram ka ndarë disa momente nga ky promovim e ndër to edhe perfromancën e Armend Rexhepgiqit me Tunën. Për këtë album Tuna ka bashkëpunuar me çftin Armend Rexhepagiqi dhe Aida Barakun./21Media/ KultPlus.com

Të ngjajshme