займ на карту онлайн потребительский кредит

Kylie “pushton” ballinën e Vogue

3 Gusht, 2020 - 10:25 am

Kylie Jenner është përsëri vajza që ka pushtuar ballinën e Vogue derisa ajo ka pozuar me një fustan të kuq për të treguar “fuqinë dhe vendosmërinë” në numrin e Hong Kong.

Kylie Jenner është dukur jashtëzakonisht bukur derisa ka pozuar për edicionin e “Vogue Hong Kong”.

Biznesmenja e kozmetikës, 22 vjeçarja, ka pasur të veshur një fustan të Yves Saint laurent gjatë fotosesionit.

Edhe kësaj here ajo ka treguar se pse është njëra prej grave më të njohura në botë. /GazetaExpress/ KultPlus.com

Të ngjajshme