Lady Gaga rrëmben vëmendjen në Oscars me gjestin e bukur ndaj fotografit (VIDEO)

13 Mars, 2023 - 9:06 pm

Lady Gaga njihet jo vetëm për zërin e saj të bukur, por edhe deklaratat apo performancat e bujshme në evenimente. Në mbrëmjen e Oscars këngëtarja kishte veshur një fustan të zi që bënte kontrast me tapetin në ngjyrë shampanjë.

Marrë nga Versace, fustani dallohej për bustin e tij transparent dhe fundi i gjatë i zi, dhe një rrip në mes.Pavarësisht se mbërriti me vonesë, Lady Gaga nuk hezitoi të ndihmonte një fotograf i cili u pengua dhe ra në tapet. Ngjarja ndodhi teksa fotografi po përpiqej të kapte një foto nga afër të fustanit mahnitës të Lady Gaga-s.

Ndërsa përpiqej ta kalonte, ai u pengua dhe u rrëzua. Në atë moment këngëtarja ishte duke përshëndetur të pranishmit. Menjëherë më pas, ajo nxitoi për të ndihmuar fotografin.

Të fundit

Të ngjajshme