Lansohet kënga e re e Dua Lipës dhe BLACKPINK

19 Tetor, 2018 - 8:52 am

Është lansuar sot kënga më e re nga Dua Lipa.

Lipa kësaj radhe sjellë një tjetër bashkëpunim me Blackpink Team për këngën “Kiss and Make up”

Blackpink është grup muzikor i përbërë nga Jisoo, Rosé, Lisa dhe Jennie, në stilin K-Pop.

Kënga nuk ka ende videoklip por është publikuar në Youtube dhe tanimë ka 1 milion klikime në shumë pak orë. “Kiss and Make up” do të jetë pjesë e albumit të Dua Lipës. / KultPlus.com

Të ngjajshme