Markle po thyen barrierat në stilin e veshjes në familjen mbretërore

6 Korrik, 2018 - 6:41 pm

Ngadalë dhe me hapa të sigurt, Meghan Markle, po thyen barriera në stilin e veshjes në familjen mbretërore.

Të paktën kështu e konsiderojnë kritikët e modës. Dukesha e Sussex-it në paraqitjen e radhës përkrah bashkëshortit Harry, kishte vendosur ta vesh një fustan me prerje klasike por me ngjyrë të verdhë të ndezur. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme