Rita Ora dhe Taika Waititi në tapetin e kuq të premierës “The Suicide Squad” (FOTO)

3 Gusht, 2021 - 12:38 pm

Rita Ora dhe Taika Waititi kanë kaluar në tapetin e kuq si çift, në premierën e “The Suicide Squad”, të hënën në mbrëmje. 

30-vjeçarja mbante veshur një fustan të bardhë e të shkurtë, me një model shumë të veçantë. Ndërkohë për ta kombinuar kishte zgjedhur një palë sandale ngjyrë gri. Flokët i mbante të lidhur dhe kishte zgjedhur një make-up të thjeshtë.

Ndërsa 45-vjeçari mbante veshur një kostum ngjyrë gri, këmishë të bardhë dhe këpucë të zeza. Teksa merrnin poza para aparatit fotografik, Rita dhe Taika, qeshnin me njëri-tjetrin dhe dukeshin mjaft të lumtur./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme