Mban gjithmonë veshje me xhepa, por a e dini çfarë fsheh brenda tyre Victoria Beckham?

13 Korrik, 2018 - 7:53 pm

Detaji që kemi vënë re në veshjet e stilistes së famshme janë xhepat dhe për këtë ka një arsye të veçantë.

Prej shumë vitesh stilistja udhëheq industrinë e modës së veshjeve intime, por përsa i përket stilit të saj është shumë e vështirë ta përcaktosh. Victoria Bekham ka ditur që gjatë të 44 viteve të saj të guxojë dhe t’i provojë të gjitha. Por nëse e keni vënë re, gjëja që e karakterizon Ish-Posh Spice-n janë fustanet e pantallonat e saj me xhepa.

Por pse vallë stilistja është kaq e lidhur pas këtij detaji? Në një intervistë për ‘’ELLE”, ajo ka treguar se ka një arsye shumë të rëndësishme përse të gjitha veshjet e saj kanë xhepa. Bekham rrëfeu se në to mban gjithmonë kristale të cilat i japin energji pozitive dhe frymëzim.

“Kristali im i parë ishte prej xham vullkanik të zi dhe ende e mbaj me vete. Tani dua t’i ndaj njohuritë e mia me klientët e mi, veshjet i dedikohen grave të fuqishme dhe të suksesshme.” / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme