Me një urim të bukur, Rita Ora uron nënën e saj për ditëlindje

17 Janar, 2022 - 7:01 pm

Sot feston datëlindjen Vera Ora, shkruan KultPlus.

Në ditëlindjen e saj, vajza e njohur me famë botërore, Rita Ora i ka uruar nënës së saj ditëlindjen me disa foto ku ato shihen së bashku në vende të ndryshme.

Më poshtë KultPlus ua sjell mbishkrimin e saj të plotë:

“Gëzuar ditëlindjen nënës më të mrekullueshme! Je e bukur, ndihmuese, mbështetëse dhe e sjellshme, dhe megjithëse sot është ditëlindja jote, unë të festoj gjithmonë”, ka shkruar Ora. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme