займ на карту онлайн потребительский кредит

“Miss Ukraina 2018” mbetet pa kurorë

17 Tetor, 2018 - 10:15 pm

Modelja e famshme Ukrainase, Veronika Didusenko, “Miss Ukraina 2018”nuk arriti ta gëzojë kurorën pasi që ajo theu një prej rregullave që në një konkurs bukurie nuk duhet të thyhen asnjëherë.

Veronika Didusenko përveç që është nënë, ajo është edhe e divorcuar, dhe pasi që organizatorët e kuptuan këtë gjë ata ia morën titullin.

Kompeticionet e tilla të bukurisë nuk e lejojnë që një modele të jetë e martuar ose e divorcuar.

Didusenko ka thënë për BBC-në se rregullat për të cilat ajo thuhet se i ka thyer “Në shekullin 21 kriteret janë aq diskriminuese”./KultPlus.com

Të ngjajshme