Neki Emra sjell “Shqip shqip”

25 Qershor, 2018 - 9:30 am

Këngëtari i njohur Neki Emra ka publikuar projektin e tij të ri me titull “Shqip shqip”.

Për muzikën dhe tekstin e kësaj kënge është kujdesur Ilir Berani.

Videoklipin e ka realizuar ASHA./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme