Nëna i publikon Dua Lipës një fotografi të rrallë nga fëmijëria

30 Tetor, 2019 - 2:05 pm

Suksesi i madh në tregun botërorë ka bërë që të gjithë ta shikojnë nën llupë gjatë gjithë kohës këngëtaren shqiptare Dua Lipa. Por ajo që i intereson publikut zakonisht, është edhe e kaluara e saj, shkruan KultPlus.

Dua dhe familjarët e saj shpesh kanë ndarë fotografi nga fëmijëria e saj, e këto fotografi janë bërë lajm në mediat botërore e vendore.

Nëna e këngëtares, Anesa Lipa, sot ka ndarë me ndjekësit e saj edhe një fotografi të Duas kur ishte e vogël.

 “Dua bebe, tri ditë larg nga publikimi i ‘Don’t start now’”, ka shkruar ajo, ku me këtë rast ka paralajmëruar që kënga e re e Duas do të publikohet më 1 nëntor./ KultPlus.com

View this post on Instagram

Baby Dua ❤️ 3 days till DON’T START NOW

A post shared by ANESA LIPA (@anesalipa) on

Të fundit

Të ngjajshme