“Be the one” e Dua Lipës, nën interpretimin e grupit të vajzave kroate (VIDEO)

11 Mars, 2018 - 6:00 pm

“Lumnize” është një grup i njohur kroat, i cili është bërë i njohur përmes performancave live dhe tejet origjinale, shkruan KultPlus.

Kohë më parë ky grup kishte sjellë një version të këngës “Be the one”, të Dua Lipës. Në kuadër të këtyre falënderimeve grupi, kishte shkruar: Faleminderit Dua Lipa për muzikën e mrekullueshme.

Me këtë video ky grup kishte marrë një vëmendje të madhe, ndërsa po ashtu këtë këngë e kishin kënduar edhe në njërën nga skenat e koncerteve të tyre. KultPlus ju sjellë videoklipin e coverit të këngës dhe pamje nga koncerti i grupit Lumnize.

Soliste e këtij grupi është Marcela Orosi, Matilda Oroši interpreton në kitarë, Tea Mišković në bas dhe Irena Rogović në tambur./ Kultplus.com

Të ngjajshme