займ на карту онлайн потребительский кредит

Pak ditë para Eurovizionit, Jonida Maliqi publikon foto si turiste në Jerusalem

6 Maj, 2019 - 6:20 pm

Jonida Maliqi e cila këtë vit përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion, është duke kaluar kohë në Jerusalem para garës së madhe e cila do të filloj më 14 maj, shkruan KultPlus.

“Një eksperiencë e jashtëzakonshme shpirtërore dhe historike. Sot për herë të parë në Jerusalem”, ka shkruan këngëtarja Jonida Maliqi.

Jonida Maliqi do të prezantohet në eurovizion me këngën “Ktheju tokës”./ KultPlus.com

Të ngjajshme