Performanca e Era Istrefit në Rumani, këngëtarja e ndezë skenën (VIDEO)

6 Gusht, 2017 - 5:32 pm

Era Istrefi po vazhdon të shkëlqejë në arenën ndërkombëtare.

Ajo ka dhënë një performancë të shkëlqyer para publikut rumun në Festivalin “Untold”.

Këngëtarja shqiptare në Instagram ka publikuar momente nga ky festival, dhe atmosferën që ka krijuar.

“BonBon” e “Redrum” ishin dy hitet e saj që ka interpretuar në këtë festival.

Të ngjajshme