Publikohet albumi i shumëpritur i Ava Max

18 Shtator, 2020 - 9:30 am

Këngëtarja shqiptare e cila qëndron shpesh në krye të toplistave të muzikës botërore, ka publikuar së fundmi albumin e saj të shumëpritur “Heaven and Hell”, shkruan KultPlus.

Maxi, e cila kohë më parë u nominua në MTV Video Music Awards 2020, e bëri këtë të ditur përmes një tweeti për fansat e saj të cilët i ka falënderuar për përkrahjen dhe dashurinë e treguar.

“Pritja për #HeavenAndHell më në fund ka mbaruar! Avatarë, faleminderit për të gjithë dashurinë që më keni dhënë në çdo hap të rrugës. Jam shumë krenar për këtë album dhe shpresoj që të ju bëjë të kuptoni sa të fortë jeni dhe të mos pushoni kurrë së qeni vetja juaj e vërtetë. Ju dua”, shkruan Max. /KultPlus.com

Të ngjajshme