Publikohet video e shkurtër e këngës që i dedikohet “Dardanëve”

11 Qershor, 2019 - 11:03 am

Kosova po shënon gjithnjë e më shumë suksese në rrafshin ndërkombëtar sportiv.

Gjatë mbrëmjes së kaluar, Dardanët arritën të triumfojnë si mysafirë të kombëtares së Bullgarisë me rezultat 3-2.

Kjo ka bërë që të realizohen edhe shumë projekte muzikore për sukseset e djelmoshave tonë në botën e futbollit.

Jehona Lumi dhe Florent Abrashi do të sjellin shumë shpejt këngën më të re që u dedikohet heronjtë më të ri të vendit tonë.

“Gol duam gol” është një ndër këngët e fundit që do të publikohet shumë shpejt, ku video e shkurtër tashmë është sjell para publikut.

Kujtojmë se e gjithë kënga dhe videoja është bërë në koordinim me FFK-në si dhe tifo grupin “Dardanët”.

Ndryshe, theksojmë se organizator është Emir Krasniqi gjersa producent, Rinor Ukimeri. /Telegrafi/ KultPlus.com

Të ngjajshme