Publikohet videoklipi i “One Kiss” nga Dua Lipa dhe Calvin Harris (VIDEO)

3 Maj, 2018 - 9:34 am

Nuk ka shumë kohë që Dua Lipa ka sjellë bashkëpunimin me Calvin Harris. “One Kiss” titullohet kënga që ata e kanë sjellë së fundmi dhe qe ka arritur nivel të mjaftueshëm të dëgjueshmërisë, shkruan KultPlus.

Sot po ashtu u publikua edhe videoklipi i kësaj këngë, i cili e sjellë Dua Lipën, të veçantë si gjithmonë./ KultPlus.com

Të ngjajshme