“Reputation” i Taylor Swift mban pozitën e parë edhe pas tri javëve në Billboard

5 Dhjetor, 2017 - 3:00 pm

Taylor Swift e cila së fundmi ka publikuar albumin e saj të ri, “Reputation” po e mban vendin e parë në tabelën e Billboard për plot tri javë, përcjellë KultPlus.

Deri tani albumi i saj “Reputation” është shitur në 1.6 milion kopje. Këngëtarja Swift, këtë të premte ka lansuar albumin e saj edhe në të tjera platforma ku janë të përfshirë Spotify, Apple Music dhe Amazon.

Kjo mund t’i japë “Reputation” një sukses tjetër në tabelën e javës së ardhshme, ndërsa do të sfidohet nga albumi i ri i U2, “Songs of Experience”./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme