Rikthehet West Side Family me një projekt të ri (VIDEO)

29 Tetor, 2017 - 11:26 am

Grupi West Side Family ishte një nga grupet më të famshme në Shqipëri. Landi, Miri dhe Dr. Flori sollën për publikun shqiptar këngë të paharrueshme.

Por shumë vite pas shpërbërjes së grupit dhe vdekjes së këngëtarit Dr. Flori, anëtarët e tjerë të West Side Family, Landi dhe Miri kanë vendosur të ribashkohen në një projekt të ri.

Dy këngëtarët po punojnë për nxjerrjen e një kënge të re. Të ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ në taksinë Rudina Dembacaj, ata treguan se po punojnë prej 6-7 muajsh për realizimin e këngës , që do vijë së bashku me një videoklip, raporton Ora News.

Ky projekt ka qenë pikërisht edhe arsyeja e kthimit të Armir Shahinit në Shqipëri, i cili jeton në Gjermani së bashku me bashkëshorten e tij dhe vajzën 5-vjeçe./ KultPlus.com

Të ngjajshme