Rita ndezë fansat me fotografitë e fundit

31 Gusht, 2018 - 12:04 pm

Pas një performance energjike në një koncert në Manchester, Rita Ora ka vazhduar të mbajë fansat me të njëjtën energji kur pa pozuar e zhveshur për një postim në Instagram.

Krijuesja e hitit “Anywhere” nuk i ka lënë asgjë imagjinatës derisa në tri foto ka dalë e zhveshur dhe me flokë të lëshuar./ KultPlus.com

Chat to mi back…. wait what? 💭

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Të fundit

Të ngjajshme