Rita Ora dhe Bebe Rexha së bashku në “City Of Hopes”

12 Tetor, 2018 - 11:33 am

Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë marrë pjesë në galën City Of Hope që mbahet në Santa Monica në Los Angeles.

Të dy shqiptaret kanë qene të pranishme dhe janë fotografuar edhe së bashku. Rita Ora kishte veshur një fustan të gjatë ngjyrë të kuqe të ndezur, ndërsa Bebe Rexha kishte zgjedhur fustanin ngjyrën vishnje./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme