Rita Ora dhe Liam Payne paralajmërojnë bashkëpunimin për “Fifty Shades Freed”

21 Dhjetor, 2017 - 11:32 am

Pas duetit të Zayn Malik dhe Taylor Swift për kolonën zanore të filmit “Fifty Shades Darker”, do të jetë një tjetër anëtar i One Direction që do të këndojë për filmin e ardhshëm të sagës, “Fifty Shades Freed”.

Paralajmërimin e ka bërë edhe vetë Ora përmes postimit në rrjetin e saj social Twitter.

Liam Payne, do të jetë ylli i ri që do ta shihni vitin e ardhshëm në këtë film romantik, shkruan DailyMail.

Të dy yjet, Ora dhe Payne, do të jenë së bashku si dy akterët kryesorë.

Të ngjajshme