займ на карту онлайн потребительский кредит

Rita Ora publikon kolonën zanore të filmit “Detektivi Pikachu”

Prill 19, 2019 - 12:06 pm

Rita Ora ka publikuar këngën e re “Carry On”, një bashkëpunim më Kygo për filmin me të ri Pokemon: Detektivi Pikachu, shkruan KultPlus.

Rita në videoklipin e këngës shihet e veshur me të verdhë dhe luan rolin e një detektive e cila është në kërkim të personazhit kryesor të filmit./ KultPlus.com

Të ngjajshme