займ на карту онлайн потребительский кредит

Veprimi i fansave që emocionoi pafund Bebe Rexhën

13 Maj, 2020 - 3:19 pm

Emri i Bebe Rexhës është shumë i suksesshëm në industrinë e muzikës dhe padyshim që numëron shumë fansa.

Ata ia tregojnë dashurinë këngëtares në forma të ndryshme, e një prej tyre e tregoi vet Bebe përmes një postimi.

Ajo publikoi një video, në të cilën shfaqet me një bluzë që përmban emrin dhe mbiemrin e saj si dhe numrin 89.

“Një fans e bëri këtë”, është mbishkrimi që Bebe Rexha ia la videos.

Për ndryshe, artistja është duke punuar rreth këngëve të reja edhe në këto ditë pandemie kur shumë gjëra nuk po funksionojnë. / KultPlus.com

Të ngjajshme