Rita Ora humb ndjekës në rrjete social për shkak të thyerjes së rregullave anti-Covid

30 Janar, 2021 - 11:22 am

Festimi i datëlindjes së këngëtares së famshme shqiptare, Rita Ora, ka bërë bujë të madhe në rrjete sociale, përcjell KultPlus.

Përveç komenteve të shumta dhe raportimeve gazetareske, Ora së fundmi është përballur edhe me ulje të ndjekësve në rrjetin social, Instagram.

Rita Ora ka humbur rreth 220 mijë ndjekës të Instagram ndërsa fansat e zemëruar e heqin yllin nga njoftimet e tyre, për shkak të festës së 30-vjetorit të lindjes së saj, shkruan Daily Mail

Krejt kjo vie si pasojë e mbajtjes së festës në restorantin “Casa Cruz” në Londër, përgjatë kohës kur Anglia ishte në izolim të rreptë.

Ora u cilësua si ‘egoise’ nga policia për shkak të këtij gjesti, teksa në  një   Top of Form

Bottom of Form

seancë u bë e ditur se si përfaqësuesit e yllit i ofruan menaxherit të shkarkuar 5000 funte për hapjen e paligjshme.

Ajo  arriti në shtëpi në fermë më 21 mars përpara se kryeministri Boris Johnson të vinte në bllokim Mbretërinë e Bashkuar për të trajtuar krizën e koronavirusit, raporton The Sun. / KultPlus.com

Të ngjajshme