займ на карту онлайн потребительский кредит

Rita Ora i pyet fansat për këngën me veshje kombëtare: Cila është pjesa juaj e preferuar?

13 Shkurt, 2021 - 6:00 pm

Rita Ora mbrëmë ka publikuar këngën e shumëpritur për publikun shqiptar, “Bang”, shkruan KultPlus.

E shfaqur me veshje kombëtare të dizajnuara nga Valdrin Sahiti, Ora bëri një përfaqësim kulturor nëpërmjet artit të saj.

Në anën tjetër, përveç dëgjueshmërisë dhe komenteve të shumta pozitive, artistja shqiptare nuk ka ngurruar që të merr edhe mendimin e fansave të saj.

Në një postim në Instagram, Ora i pyeti artdashësit e saj: “Cila është pjesa e preferuar e videoklipit për ju?”

Ora ka paralajmëruar lansimin edhe të 3 këngëve të tjera. / KultPlus.com

Të ngjajshme