Rita Ora shënon suksesin e “Shine Ya Light”: E lumtur ta xhiroja këtë video në Kosovë

5 Nëntor, 2021 - 11:30 am

Rita publikoi në InstaStory disa pamje nga klipi i xhiruar në Kosovë, duke shkruar: “Gëzuar ditëlindjen ‘Shine Ya Light’”, shkruan KultPlus.

Rita Ora këtë këngë e kishte xhiruar para nëntë viteve në Kosovë, duke shkëptur kështu imazhe të Kosovës në tërë botën.

Këngëtarja shqiptare ka kujtuar lansimin e kësaj kënge, që e kishte realizuar në vitin 2012, dhe edhe në këtë përvjetor, ajo nëpërmjet rrjeteve sociale iu kujtoi ndjekësve të saj për prejardhjen e saj nga Kosova. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme