Rita Ora, magjike në fotografitë e fundit (FOTO)

27 Qershor, 2018 - 9:50 pm

Ylli botëror, Rita Ora vetëm gjatë ditës së sotme ka publikuar një numër të madh fotografish në të cilat ajo rrezaton bukuri e plot stil, shkruan KultPlus.

Rita Ora së fundmi është shumë aktive në mbrëmje të njohura muzikore dhe ato të modës që po mbahen anë e mbarë botës. Ora që po vlerësohet për stilin e veçantë, muaj më parë ka lansuar edhe linjën e saj të modës.

🦋

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Së fundmi ajo ka publikuar këngën e saj më të re “Girls” ndërsa ka mbajtur një serë koncertesh në vende të ndryshme të botës./ KultPlus.com

Room 511 come tru 🔮

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Të fundit

Të ngjajshme