Rita Ora mezi pret publikimin e projektit të ri i cili përmban katër këngë

12 Shkurt, 2021 - 1:04 pm

Rita Ora po mundohet ta presë me durim publikimin e projektit të saj të ri të titulluar “Bang”.

Këngëtarja nga Kosova dje ka bërë publike datat e publikimit të projektit ndërkohë që gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar në rrjetet sociale disa fotografi provokative me mbishkrimin: “Ulur këtu duke pritur me durim që të lansohet videoja”.

Projekti “Bang” thuhet se do të përmbajë katër këngë dhe ky është projekti i parë i saj që nga viti 2018 kur pati publikuar albumin “Phoenix”.

“Bang” përmban në vete edhe bashkëpunimet e artistes kosovare me DJ-n francez Davit Guetta, reperin amerikan Gunna dhe këngëtarin argjentinas KHEA.

Këngët që do të jenë të përfshira në këtë projekt janë: “Big”, në bashkëpunim me David Guetta dhe Gunna, “Bang Bang”, “Mood” në bashkëpunim me KHEA dhe “The One”. / KultPlus.com

Image

Të fundit

Të ngjajshme