Rita Ora promovon albumin e ri në New York

18 Dhjetor, 2018 - 11:00 am

Mediat ndërkombëtare që kishin përcjellë nga afër këngëtaren me orgjinë shqiptare, nuk lanë pa komentuar edhe veshjen e saj.

Gjatë kësaj mbrëmje, Rita Ora kishte ndërruar pesë palë veshje, katër fustane dhe në fund një veshje sportive, transmeton kp.

Padyshim, paraqitja e Ritës është vlerësuar me nota pozitive si nga mediat ashtu edhe nga fansat./ KultPlus.com

Të ngjajshme