Rita Ora publikon këtë ushqim tradicional (FOTO)

25 Qershor, 2018 - 10:06 pm

Rita Ora disa herë ka deklaruar se është adhuruese e ushqimit tradicioal dhe një gjë të tillë e ka konfirmuar edhe njëherë, shkruan KultPlus.

Ajo nëpërmjet një postimi ka njoftuar se nëna e saj Vera Ora ka gatuar pite për të bijën.
Edhe Rita Ora edhe Dua Lipa shumë shpesh nëpër intervista të ndryshme kanë folur për kuzhinën shqiptare, duke potencuar edhe pitet./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme