Rita Ora shkëlqen me kostumin e veçantë në “The Masked Singer” (FOTO)

24 Janar, 2021 - 6:42 pm

Rita Ora përherë është dalluar për stilin e saj të veçantë, shkruan KultPlus.

Përderisa ka disa javë që këngëtarja shqiptare është anëtare jurie në “The Masked Singer”, ajo po vazhdon të merr vëmendje me mënyrën e veshjes.

Teksa pozoi në prapaskenë, Rita i solli pamje të magjishme artdashësve të saj.

E veshur me fustanin e saj bardh e zi dhe të kombinuara me çizme lëkura, Ora solli një elegancë në vete.

Këngëtarja shqiptare besohet të jetë paguar një milionë funta për t’u rikthyer në sezonin e dytë të “The Masked Singer”, përderisa Davina McCall dhe Jonathan Ross janë në vendet e gjyqtarëve së bashku me Rita Orën dhe Mo, i cili ka zëvendësuar yllin e “Hangover”, Ken Jeong./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme