Rita Ora sjellë linjën e saj të modës (FOTO)

28 Shkurt, 2018 - 10:49 am

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka dizajnuar dhe modeluar për disa marka të mëdha në botë, kurse së shpejti do të lansojë edhe koleksionin e saj, përcjellë KultPlus.

Linja e saj e modës, e titulluar “Roara Republic” do të publikohet këtë të shtunë.

“Për këtë kam punuar fshehurazi me ekipin tim”, ka thënë këngëtarja 27-vjeçare që jeton në Londër.

Pasionin e saj për modën Rita Ora e ka shprehur gjithnjë me paraqitjet e saj, madje në shumë evente, ajo është vlerësuar lart për stilin e saj dhe dukjen glamuroze.

“Unë jam aq i apasionuar për modën kështu që është një kënaqësi dhe nder për mua që të mund ta shpreh këtë përmes koleksionit tim. Ky koleksion ka për qëllim që të ju frymëzojë që të jeni versioni më i mirë i vetës tuaj”, është shprehur këngëtarja Rita Ora.

Koleksioni i saj do të publikohet ekskluzivisht në faqen e internetit të këngëtares, më 3 mars./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme