Rita Ora do të dekorohet nga Presidenti

17 Shkurt, 2018 - 11:05 pm

Pas performancës së jashtëzakonshme në Prishtinë, Rita Ora do të dekorohet nga presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi.

Dekorimi i saj nga Presidenti pritet të bëhet në aeroportin “Adem Jashari”.

Mijëra qytetarë sot u mblodhën në sheshet e Prishtinës për të parë performancën e Rita Orës me rastin e dhjetë vjetorit të Pavarësisë.

Rita Ora ndezi atmosferën me këngët e saj “I Will Never Let You Down” dhe “Shine Your Light”, përderisa befasoi publikun duke kërcyer “Vallen e Shotës” në një miksim me këngë të saj.

Të fundit

Të ngjajshme