Rita Ora tregon në emisionin amerikan obsesionin me patike dhe atlete (VIDEO)

18 Gusht, 2017 - 5:38 pm

Rita Ora ka marrë pjesë së fundmi në emisionin e njohur “Sneaker Shopping” nga Complex.

Rita Ora në këtë emision tregon se si bën zgjedhje kur duhet blerë patike e këpucë dhe se si harxhon kohë për një gjë të tillë.

Dashuria e saj mbesin Nike Air Force 1 dhe Human Race NMD nga Pharell. Ajo tregon se qysh e re ka qenë e interesuar në patike të kompanisë Nike dhe sidomos kur edhe këngëtari i saj i preferuar në fëmijëri – Dizzee Rascal ka punuar me kompaninë e njohur të atleteve. / KultPlus.com

Të ngjajshme