Rita Ora uron vëllain për ditëlindje me disa elemente shqiptare (FOTO)

18 Nëntor, 2020 - 12:03 pm

Rita Ora kujdeset gjithmonë që në ditë të veçanta si kjo sot, kur vëllai saj Doni feston ditëlindjen, ta uroj atë me fjalët më të mira e ta prezantoj në mënyrën më të mirë, shkruan KultPlus.

Përmes disa fotografive nga fëmijëria, ajo uron më të mirat për vëllain e saj të cilin e konsideron si një djalë të buzëqeshur, të zgjuar e shumë të lezetshëm. Por, në mesin e këtyre fotografive ajo është kujdesur që të ketë edhe prej atyre ku Doni është i veshur me veshje kombëtare shqiptare.

Rita kujdeset që në një mënyrë ose tjetrën, të ketë diçka që flet shqip gjatë paraqitje të saj apo edhe në urime të tilla familjare, si ky sot.

“Gëzuar ditëlindjen DON! Sot është dita jote vëllai im i vogël … Të dua shumë, ti je aq qesharak, i zgjuar dhe i lezetshëm dhe nuk mund të besoj që u bëtë 23! Ende ndihem sikur je i vogël”, ka shkruar Rita. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme