Selena Gomez tregon se për çka flet kënga ‘Fetish’ (FOTO)

31 Korrik, 2017 - 7:00 pm

Vetëm pesë ditë më parë, këngëtarja e famshme amerikane, Selena Gomez lansoi videoklipin e këngës së re ‘Fetish’, e cila deri më tani, është shikuar më shumë se s 20 milionë herë, në YouTube, shkruan KultPlus.

Videoklipi i këngës ‘Fetish’, paraqet këngëtaren 25 vjeçe, në një gjendje të rëndë psikologjike, çka ka bërë konfuz fansat dhe nxitur komentet, të cilët vazhdimisht kanë pyetur se për çka bëhet fjalë në këngën dhe videoklipin më të ri të Selena Gomez, në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan, Gucci Mane.

Së fundmi në një intervistë me ‘Dazed Digital’, Selena dhe regjisorja e videoklipit të këngës ‘Fetish’, Petra Collins, shpjeguan se “Fetish” nuk ka të bëjë me seksualitetin, por është një ngjarje dashuri horror, shkruan ‘Cosmopolitan’, përcjellë KultPlus.

FETISH

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on


‘Të dyja ne jemi adhuruese të zhanrit horror. Është një nga pikat e mia të preferuara të paraqesë tejet të fortë, një femër’, tha regjisorja Petra Collins.

Selena Gomes, i kishte kërkuar regjisores së njohur amerikane, Collins që të bënte diçka shumë të veçantë, të papritur dhe komplekse në këngën e saj të re.

‘E kam bërë shumë të qartë për Petran, se dua diçka që njerëzit nuk e presin. Shumica e njerëzve kur dëgjojnë fjalën ‘Fetish’ mendojnë se tëra ka të bëjë me një formë të çrregullt të seksualitetit’, tha Selena Gomez.

Selena tha se videoklipi i ri, në të cilën ajo paraqitet si asnjëherë më parë, ka të bëjë me dashurinë e çmendur dhe të ndërlikuar.

What's to come is never what they expect @petrafcollins 💕 thank you for inspiring me to be me

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on


“E dua këngën dhe klipin ‘Fetish’, sepse ajo tregon për një dashuri shumë të pistë, brutale dhe të çuditshme që mund të ndjehet ndaj dikujt, tha Gomez. /KultPlus.com

Të ngjajshme