займ на карту онлайн потребительский кредит

Këngëtaret shqiptare në Instagramin e Diplo-s FOTO)

Shkurt 10, 2019 - 4:23 pm

Diplo është një DJ i njohur amerikan, i cili ka bashkëpunuar edhe me këngëtaren kosovare, Dua Lipa, shkruan KultPlus.

Krahas miqësisë shumë të mirë më Dua Lipën, ai së fundmi ka ripostuar edhe një fotografi me këngëtaren nga Kosova, Era Istrefi.

Këngëtaret e njohura shqiptare mbrëmë kanë marrë pjesë në mbrëmjen që i paraprinë ceremonisë Grammy Awards, që do të mbahet sonte. Në këtë ngjarje prestigjioze janë të nominuara dy këngëtaret shqiptare, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, të dyja në kategorinë “Best new artist”.

Më poshtë ju sjellim fotografitë e këngëtareve shqiptare, që ka publikuar DJ i njohur, Diplo./ KultPlus.com

Të ngjajshme