Shqiptarja Eleni Foureira do të këndojë në Paradën e Krenarisë në Stokholm

13 Qershor, 2018 - 7:30 pm

Shqiptarja Eleni Foureira do të këndojë sivjet në Paradën e Krenarisë në Stokholm.

Foureira, e cila po bën bujë në Evropë me këngën “Fuego”, do të jetë pjesë e Paradës së komunitetit LGBT në Stokholm në muajin gusht.

EuroPride Park Stockholm është stadiumi ku do të mbahet koncerti me datë 2 gusht.

“Jam shumë e lumtur që jam e ftuar në këtë koncert dhe do ti falenderoj prapë fansat e mi të cilët më përkrahën në Eurovizion” ka shkruar Foureira.

Ajo dhe disa artistë tjerë të njohur do të jenë pjesë e koncertit, në festën e madhe në Stokholm të Suedisë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme