“Swan Song” e Dua Lipës shënon rekord dëgjimesh

25 Janar, 2019 - 9:46 pm

Kanë kaluar vetëm 16 orë që kur Dua Lipa publikoi kolonën zanore të filmi “Alita: Battle Angel”, “Swan Song” dhe deri tani janë regjistruar mbi 2.5 milionë dëgjime në kanalin e njohur YouTube.

Kënga po rezulton një sukses i jashtëzakonshëm për Lipën, e cila është bërë pjesë e disa skenave të filmit për të sjellë videoklipin muzikor, shkruan koha.net

“Alita: Battle Angel” mendohet të jetë një film fantastiko-shkencor që do të pushtojë të gjitha kinematë botërore.

Filmi i ri do të dalë në kinema më 14 shkurt./ KultPlus.com

Të ngjajshme