Të famshmit shqiptarë gatuajnë pite në Amerikë (VIDEO)

7 Shkurt, 2018 - 12:12 pm

Kësaj radhe modelja e njohur Emina Cunmulaj dhe këngëtari Albert Stanaj janë bërë së bashku për të përgatitu pite në Amerikë.

Modelja Emina Cunmulaj, e cila ka kohë që karrierën e saj po e zhvillon në Amerikë ku edhe po shënon sukses, mbrëmë ka pasur një mysafir mjaftë të veçantë. Përmes rrjeteve sociale ajo ka ndarë momentin pas përgatitjes së pites, së bashku me këngëtarin Albert Stanaj duke e konsideruar mbrëmjen si “Nata e Pites”./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme