Thashethemet për një lidhje të re, Dua Lipa dhe Trevor Noah drekojnë së bashku

30 Shtator, 2022 - 10:00 am

Dua Lipa dhe Trevor Noah ndezën thashethemet për lidhje të rë mes tyre, kur të mërkurën mbrëma shijuan një darkë romantike në New York City, përcjell KultPlus.

Kantautorja, 27 vjeçe dhe komediani, 38 vjeç, u panë duke ndarë një moment intim në një restorant xhamajkan në East Village të quajtur Miss Lily’s, sipas fotove të marra nga Daily Mail.

“Ata ishin ulur në heshtje larg nga të gjithë të tjerët në restorant,” thuhet nëpër media. “Ishte e qartë se ata ishin të lidhur me njëri-tjetrin dhe u ulën pranë njëri-tjetrit gjatë gjithë vaktit.”

Më pas, Noah dhe Lipa ecën bashkë rrugëve të qytetit. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme