Top dhjetë momentet e arritjes së Amber Heard në Gjykatë (VIDEO)

3 Qershor, 2022 - 2:20 pm

Juria prej shtatë personash ka marrë një vendim të mërkurën e fundit, në çështjen e shpifjes të ngritur nga Johnny Depp kundër ish-bashkëshortes së tij Amber Heard, përcjell KultPlus.

Johnny Depp ka fituar çështjen e shpifjes kundër ish-bashkëshortes së tij Amber Heard dhe juria i dha atij 15 milionë dollarë dëmshpërblim.

Depp iu dha 10 milionë dollarë si dëmshpërblim dhe 5 milionë dollarë dëmshpërblim në padinë e tij për shpifje. Juria gjithashtu i dha Heard 2 milionë dollarë si dëmshpërblim.

Juria në Fairfax, Virxhinia, filloi diskutimin të premten.

Depp e paditi Heard-in për 50 milionë dollarë pasi ajo shkroi një shkrim për The Washington Post në 2018, në të cilin e quajti veten një “figurë publike që përfaqëson abuzimin në familje”. Heard kundërpaditi Depp për 100 milionë dollarë, për të fituar në fund vetëm 2 milionë.

Tashmë është publikuar një përmbledhje e dhjetë top arritjeve të Amber Heard në Gjykatë, pamje që po përcillen me shumë vëmendje nga fansat e këtyre seancave gjyqësore./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme