Vera Ora pas koncertit të mbrëmshëm: Ndihem një nënë krenare

18 Shkurt, 2018 - 8:39 pm

Përveç atmosferës tejet të veçantë që Rita u dhuroi mijëra qytetarve që erdhën në koncert, ajo një ndjenjë të veçantë krenarie u ka falur edhe prindërve të saj, shkruan KultPlus.

Këto emocione i ka shfaqur përmes postimeve në Instagram, nëna e Rita Orës, Vera Ora. Ajo mbrëmë ka postuar fotografinë ku shihet numri i madh i publikut ndërsa ka shkruar. “Dashuria nuk ka kufij, Kosova e do Ritën dhe Rita po ashtu i do njerëzi e saj. Kjo u dëshmua sonte. Ndihem një nënë krenare”, ka shkuar mbrëmë Vera Ora në profilin e saj në Instagram.

Ajo po ashtu gjatë ditës së sotme ka postuar edhe një fotografi në të cilën ka shkruar se kthimi në shtëpi pas një eventi madhështor, bën që gjithçka të duket e zbrazët./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme