Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2021”

28 Maj, 2021 - 12:27 pm

Dje (e enjte) u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “iHeartRadio Music Awards 2021”.

E prezantuar nga Usher dhe me performancat e The Weeknd, Ariana Grande si dhe Doja Cat, “iHeartRadio Music Awards” ishte një natë emocionuese për muzikën.

Mirëpo, këta yje nuk dinë vetëm të  këndojnë, por edhe të vishen, me pamje inovative të garantuara për të kthyer kokën.

Yjet e stilit si Megan Thee Stallion, Billie Eilish, Dua Lipa dhe Taylor Swift midis të nominuarve, ishin vetëm disa nga pamjet mahnitëse në tapetin e kuq.

Më poshtë ua sjellim yjet e veshura më së miri gjatë mbrëmjes:

Ava Max
Megan Fox

Demi Lovato

Megan Thee Stallion

Doja Cat

H.E.R.

Charli D’Amelio

/Telegrafi/ KultPlus.com

Të ngjajshme