Vjen “Princess Diana” (VIDEO)

5 Qershor, 2018 - 4:08 pm

Reperët e njohur kosovarë, Ledri Vula dhe Lyrical Son, kanë publikuar projektin më të ri me titull “Princess Diana”.

Kënga është produkt i “Big Bangut”.

Reperët janë kujdesur vetë për tekstin./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme