Kur Xhaka e Shaqiri shënojnë gol, ky është komentimi i zjarrtë i Andin Lokajt (VIDEO)

Andin Lokaj, komentatori i ndeshjes së mbrëmjes së fundit mes Zvicrës dhe Serbisë, është një ndër personat më të komentuar, pas fitores së Zvicrës, shkruan KultPlus.

Ai po konsiderohet si një ndër komentatorët më të zjarrtë, që i ka dhënë një shije edhe më të mirë kësaj fitore të ekipit të Zvicrës, që është arritur si rezultat i golave të Xhakës dhe Shaqirit. Për më shumë, shijojeni edhe njëherë emocionin e Lokajt/KultPlus.com