“E dhimbshme që fëmijëve tanë do tu duhet t’i vizitojnë muzetë për të parë se si duket një zonjë”

André Lauren Benjamin, i njohur me emrin e tij të skenës André 3000, është një reper amerikan, kompozitor, producent, aktor dhe balerin.

Benjamin është shfaqur edhe në disa seriale televizive dhe filma, përfshirë Family, The Shield, Be Cool, Revolver, Semi-Pro, Four Brothers dhe rolin kryesor të Jimi Hendrix në All Is by My Side.
KultPlus sot ju sjell një nga thëniet epike të tij.

“E dhimbshme por një ditë fëmijëve tanë do tu duhet të vizitojnë muzetë për të parë se si duket një zonjë”./ KultPlus.com